fbpx
Tarih bu kişilik hakkında nasıl karar verecek çok merak ediyorum. İyi konuştuğu kesin. Ama doğru söylediği şeyleri gerçekten içinden gelerek mi söylüyor yoksa politika mı yapıyor belli değil. Kendi cenahından bile aldığı tepkiler kimseye nasip olmadı.
İstifasından bir gün önce, Berat Albayrak'ı ima ederek daha 23 Kasım'da "Başkaları gibi Twitter'dan, Instagram'dan istifa etmem" dememiş miydi? E kendisi de twitter'dan istifa etmiş. Tek farkı antetli kağıda yazıp yayınlaması mı? Buyrun : twitter
Ünsal Ünlü (*) bu sabahki yayınında Bülent Arınç'ın istifasının sebebinin Devlet Bahçeli olduğunu söyledi.
adalet ve kalkınma partisi kurucularından, son birkaç yıla kadar parti içinde hep en güçlü isimlerden olan bülent arınç'ın istifası muhtemelen kendisinin de beklediği etkiyi yaratmaktan çok uzak kaldı. arada geçiştirildi. acaba arka planda bu durum nasıl karşılandı?
Sen Bülent Arınç ol, istifa et ama ülkede yaprak kımıldamasın arkadaş, nasıl bir ülke oldu burası böyle? Dün çok değerli olan adam anında değersiz mi oldu şimdi? Dijital mi çalışıyor memleket? 1-0-1-0, var-yok-var-yok bu mudur yani? Ortası, arası kalmadı mı hiç bir şeyin?