fbpx
Botox deyince gözümün önüne otomatikman Nicole Kidman geliyor şu anda. Zira Hugh Grant'la birlikte oynadığı hatta yapımcılığını üstlendiği The Undoing'in (bkz:The Undoing) son bölümünü iki gün önce izledim ve diziden aklımda kalan tek şey Nicole Kidman'ın dolguları oldu. Yahu ben mi abartıyorum, Kadın resmen gençleşmiş diye kendi kendimi ikna etmeye çalıştım ama nafile. Benim gibi düşünen başkaları da var mı diye şöyle sağa sola bakındım ve yalnız olmadığımı fark ettim. Bakınız mesela Newsweek'te Rebecca Stokes "Nicole Kidman'ın The Undoing'deki Dolgularına Açık Mektup" adlı yazısında, oğlunu kurtarmak için helikopterden indiği gibi en can alıcı sahnelerde gözünü Kidman'ın dolgularından alamadığı için sahneye konsantre olamadığını anlatıyor : An Open Letter to Nicole Kidman's Fillers in The Undoing

Bu vesileyle bu başlığa konu olan Op.Dr. Ünzile Bağcı Akbuğa hocamızdan bir erkek olarak istirham ediyorum: Hocam lütfen botoxu ayarında yapınız, kadınlarımızı The Undoing'deki Nicole Kidman'a çevirmeyiniz, 10 birimle bu iş olur dediğiniz operasyonda aklınıza bu çağrımı getiriniz ve 9 birim zerk edip bırakınız. Saygılarımla.
Botox ve dolgu işlemlerinin yanı sıra PRP uygulaması da çok başarılı. Yıllardır düzenli olarak PRP yaptırıyorum ve çok memnunum.
Estetik cerrahide doğallıktan yanaysanız eğer, muhakkak gitmeniz gereken başarılı bir cerrah. Bıkmadan usanmadan her işlemi detaylarıyla anlatması da cabası. Olabilecek, olamayacak işlemleri nedenleriyle anlatması, kaliteli ürünler kullanması insana güven duygusu veriyor. Dolgu ve botox uygulamaları yaptırdım ve son derece memnun kaldım, tavsiye ederim.