fbpx
Gerçekten müthiş bir anlatım. Olayların hiç beklemediğin anda birbirine bağlanması, sürekli günümüze ve geçmişe gidip gelen kurgu çok etkileyici.
ya kardeşim bir dizi her bölümde mi ağlatır! sadece ağlatmak da değil ama, bir yandan da insanın içini sevgiyle dolduruyor, insanlığa dair ümitlerimizin tükenmemesi gerektiğini öğretiyor .netflix'de izlediğim 'anne with an e' tadında bir dizi bulmak son dönemlerde başıma gelen en güzel şeylerden biri. şiddetle tavsiye ediyorum. sevgiliyle/eşle izlemek de bir başka güzel...
4 buçuk sezonunu günler boyunca akşamları düzenli izlediğimiz This is Us'ın 5.sezonunun 4.bölümünü de izleyip hepsini bitirdiğimizde resmen ortada kaldık. Şu anda ne izleyeceğimizi bilemiyoruz. Hiç bir dizi yerini tutmuyor. Resmen müptelası olduk. Jack, Beck, Randall, Kevin ve Kate evin birer bireyi gibi oldular. Şu anda nerdeler ne yapıyorlar merak ediyoruz.

5.sezonun 5.bölümü 5 Ocak'ta yayınlanacakmış. O zamana kadar umarım kendimi kaybedip Arka Sokaklar filan izlemeye başlamam.